Polecany krem do rąk

Polecany krem do rąk

Na co dzień i na przesuszenia

 

W przypadku rąk szczególnie przesuszonych oraz w wymagającym okresie zimowym bardzo dobrze sprawdza się kremy skoncentrowane, na przykład NEUTROGENA® Formuła Norweska Krem do rąk skoncentrowany (https://www.neutrogena.com.pl/product/19). Dostępny jest również w wersji bezzapachowej. Już pierwsze zastosowanie tego kosmetyku zapewni natychmiastową ulgę i szybko nada dłoniom miękkość i gładkość. W codziennej całorocznej pielęgnacji warto używać kremów odżywczych, które współgrają z naturalnymi procesami zachodzącymi w naskórku i zapewniają optymalny poziom nawilżenia. W tej roli sprawdzi się NEUTROGENA® Formuła Norweska Odżywczy krem do rąk z maliną nordycką. zastosowany w kremie owoc nazywany jest również maliną moroszką lub maliną arktyczną i znany jest z dobroczynnego działania na stan skóry.

 

Zatrzymać czas

 

Jeśli martwimy się, że nasze ręce zaczynają się starzeć i chcemy, aby na dłużej zachowały świeży młody wygląd, warto sięgnąć po krem który sprawi, że upływ czasu będzie dla naszych rąk łagodniejszy w skutkach. Kiedy podstawowym problemem są związane z wiekiem przebarwienia dobrym wyborem będzie NEUTROGENA® Formuła Norweska Krem do rąk przeciw starzeniu się skóry, który silnie ujednolica koloryt skóry. Skuteczną profilaktykę przebarwień i zwiększenie produkcji kolagenu zapewni NEUTROGENA® Formuła Norweska Visibly Renew Elasticity Boost. Kolagen odpowiedzialny jest za elastyczność skóry, a jego ubytki powodują scieńczenie skóry i pojawianie się na niej zmarszczek.

 

Szybko, łatwo i wygodnie

 

Zawsze tam, gdzie liczy się wygoda stosowania i szybkie wchłanianie, dobrym wyborem będą kremy o lekkiej formule. Na natychmiastowe wchłanianie możemy liczyć przy stosowaniu NEUTROGENA® Formuła Norweska Szybko wchłaniający się krem do rąk, którego nietłusta konsystencja daje dużą swobodę użytkowania nawet poza domem i w podróży. Absolutną innowacją jest NEUTROGENA® HydroBoost® Żelowy Krem do rąk, który szybko intensywnie nawadnia skórę rąk, jednocześnie dając uczucie orzeźwienia. Świetnie nadaje się do pielęgnacji w okresie letnim oraz u osób, które pracują w klimatyzowanym suchym biurowym powietrzu.

 

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz także