Jak rozluźnić napięte mięśnie całego ciała

Jak rozluźnić napięte mięśnie całego ciała

W dzisiejszych czasach często przebywamy w pozycji siedzącej, w domu, w pracy czy też w samochodzie. W związku z tym wielu ludzi cierpi na dolegliwości związane z napiętymi mięśniami pleców oraz szyi. Także osoby uprawiające sport lub inne aktywności ruchowe są narażone na urazy związane ze zmęczeniem, lub przetrenowaniem mięśni. Istnieje dużo mniej lub bardziej sprawdzonych sposobów na rozluźnienie ciała i regenerację mięśni. Dzisiaj chcielibyśmy opowiedzieć o jednym z najbardziej przyjemnych z nich, mamy na myśli oczywiście fotele relaksujące.

 

Komfort i relaks

Czyż jest coś bardziej odprężającego niż kilka minut w wygodnym, skórzanym fotelu, gdzie całe ciało może odpocząć, spokojnie nabrać sił i zregenerować zużytą energię? Naszym zdaniem tak, jest to skórzany fotel masujący, który poza wspomnianymi zaletami, ma jeszcze jedną. Jest on bowiem w stanie nie tylko przynieść ulgę, ale także wymasować, rozluźnić i usunąć wszelkie bóle mięśniowe.

Fotele marki Casada zapewniają najwyższy poziom komfortu, wykonane zostały z luksusowych materiałów, takich jak naturalna skóra lub miękkie gąbki. Zaopatrzone one zostały w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, pozwalające nie tylko na ustawienie najwygodniejszej pozycji, ale także na podłączenie smartfonu i słuchanie z wbudowanego w fotel systemu audio ulubionej muzyki podczas sesji masażu. Jednocześnie zatem odpoczywa umysł i ciało. Jednak sama wygoda to nie wszystko, fotel masujący powinien przecież także oferować możliwość regeneracji mięśni i do tego właśnie służą liczne, wbudowane funkcje.

 

Przyszłość nadeszła dziś

Fotele Casada to produkty stworzone dla zapewnienia najwyższego poziomu doznań, dlatego też mają one ogromną ilość ustawień, trybów oraz funkcji, by korzystanie z nich było nie tylko przyjemne, ale i skuteczne. Specjalne tryby symulują masaż ludzkimi dłońmi i wbudowane dodatkowe funkcje pozwalają na zamianę urządzania w fotel do masażu kręgosłupa, szyi czy też nóg i rąk. Wszystko to dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań technicznych i talentowi naszych projektantów.

 

Masaż z klasą

Kolejną zaletą, jaka wyróżnia te fotele na tle konkurencji, jest niepowtarzalny i bardzo stylowy design. Tworzymy je tak, by na myśl przywodziły wyposażenie pojazdów przyszłości, poruszających się szybko, bezszelestnie i bezpiecznie.

Nasi klienci zarówno indywidualni, jak i firmy oferujemy najwyższe standardy, nowoczesne technologie oraz relaks i wygodę na niespotykanym do tej pory poziomie. Nasze fotele to najlepszy sposób na rozluźnienie mięśni całego ciała.

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz także