Zniszczone paznokcie - jak wzmocnić i odbudować paznokcie

Zniszczone paznokcie - jak wzmocnić i odbudować paznokcie

Zniszczone paznokcie powodują ogromny dyskomfort u wielu osób. Tym bardziej że jest to ten fragment ciała, który jest najbardziej wystawiony na ekspozycję. Warto więc zadbać o ich wygląd - co też ułatwia współczesna medycyna estetyczna. Odbudowa paznokci możliwa jest dzięki nieinwazyjnym zabiegom kosmetycznym, które cieszą się rosnącą popularnością.

Odbudowa paznokci dzięki IBX System

Amaryllis Clinic Łódź zaprasza do tego, aby zapoznać się z IBX System. Jest to w pełni bezpieczna propozycja, która jest w stanie sprawić, że zniszczone paznokcie już nie będą wywoływać u nikogo dyskomfortu.

Paznokcie - po wykonaniu takiego zabiegu - zyskują piękniejszy koloryt. Do tego są bardziej wygładzone i lśniące. Na takie efekty można liczyć już po pierwszym zabiegu. Od teraz żadna kobieta nie będzie musiała przejmować się tym, że jej paznokcie są zbyt mocno obciążone różnego rodzaju stylizacjami, które z wielką przyjemnością wykonuje się raz lub dwa razy na miesiąc.

Na czym polega IBX System?

Kosmetolog na samym początku na dokładnie oczyszczoną płytkę paznokcia nakłada specjalny preparat. Wnika on do wnętrza płytki. W tym momencie można poczuć w tych okolicach przyjemne ciepło. Jest to znak, że już w tym momencie dochodzi do pierwszego etapu regeneracji paznokcia, ponieważ poszczególne warstwy są ze sobą w środku spajane.

Następnym krokiem jest nałożenie kolejnego preparatu i wykorzystanie lampy LED. W ten sposób na powierzchni paznokcia tworzy się specjalna powłoka ochronna. I na tym właściwie kończy się ten zabieg. Nie zajmuje on dużo czasu, ale można być pewnym tego, że paznokcie są w stanie na tym mocno skorzystać.

Zalety IBX System

Dlaczego warto skorzystać z takiej propozycji? Ponieważ jest to ogrom korzyści. Po zastosowaniu tych dwóch preparatów paznokcie:

  • nie rozdwajają się,

  • nie łuszczą się,

  • są mniej podatne na jakiekolwiek złamania,

  • zyskują ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Efekty będą widoczne od razu. Aczkolwiek zaleca się powtórzenie co jakiś czas, aby mieć pewność, że zniszczone paznokcie są jeszcze mocniejsze i trwalsze.

Regeneracja dla paznokci

Z tej nowoczesnej propozycji, która wykonywana jest w certyfikowanych salonach kosmetycznych, może tak naprawdę skorzystać każda osoba. Mowa tutaj nie tylko o kobietach, ale także mężczyznach. Tym bardziej że preparaty są niewidoczne dla oka ludzkiego. Na pewno z IBX System powinny skorzystać te osoby, jakie regularnie wykonują żele i hybrydy. W ten sposób dochodzi bowiem do bardzo mocnego osłabienia całej płytki paznokcia.

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz także